Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Choć na przestrzeni tych lat ekipa firmy Zontek wypracowała sprawdzony plan działania, każde zadanie nadal traktowane jest w sposób indywidualny i elastyczny. Współpracę poprzedza przygotowanie wyceny (darmowej i niezobowiązującej), tak aby Klienci mogli dokładnie poznać koszty i zaplanować swój budżet. Gdy obie strony będą gotowe do działania, czas na spakowanie miana, zniesienie, zabezpieczenie go w transporcie i przewóz na nowe miejsce. Jeśli istnieje taka potrzeba, firma Zontek może zrealizować jedynie część z tych działań (np. transport mebli w Katowicach), co ograniczy koszty, a z pewnością nadal będzie niezwykle pomocne przy przeprowadzce. Katowice to jedno z miast, w którym mieszkańcy mogą skorzystać z pomocy firmy przeprowadzkowej Zontek, posiadającej aż 15-letnie doświadczenie w realizacji tego typu zleceń.

Dodatkową usługą naszej firmy jest utylizacja niepotrzebnych przedmiotów, która zostaje przeprowadzona sprawnie, szybko i bezpiecznie, oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów dotyczących ekologii i recyklingu.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań Katowice

Wąskie klatki schodowe, niewielkie wejściowe drzwi, mała winda, a nawet całkowity jej brak to trudności, które niestraszne są, gdy realizujemy przeprowadzki mieszkań w Katowicach.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów Katowice

Pomagamy w ich przeprowadzce domów w Katowicach, nie bojąc się trudnych wyzwań takich jak relokacja roślin, a także cennych lub ciężkich instrumentów muzycznych takich jak pianino czy fortepian.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm Katowice

Znalezienie nowej siedziby firmy, biura czy sklepu nie powinno wpływać na efektywność pracy, dlatego tak ważne jest, aby zorganizować przeprowadzkę firmy w Katowicach, korzystając z usług sprawnej ekipy.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Katowice to:

Bezpieczeństwo

Stosując sprawdzone i wypracowane przez wiele lat pracy zasady bezpieczeństwa, dbamy o powierzone nam przedmioty i sprzęt, odpowiednio je pakując, transportując i pilnując, aby nic niespodziewanego nie przydarzyło się w czasie przeprowadzki.

Doradztwo

Nasi pracownicy to prawdziwi eksperci od przeprowadzek, także tych trudnych i skomplikowanych. Oferujemy ich pomoc i wsparcie, także oparte o udzielanie trafnych i cennych wskazówek.

Doświadczenie

Ponad 15 lat pracy w branży sprawiło, że doskonale znamy się na organizacji przeprowadzek w Pszczynie i w okolicznych miejscowościach. Chętnie podejmujemy się nietypowych zleceń takich jak transport delikatnych roślin, drogocennych antyków czy instrumentów muzycznych.

Kompleksowa obsługa

Przeprowadzki realizujemy od A do Z, również w sytuacji, gdy Klienci nie mogą brać w nich czynnego udziału. Działamy kompleksowo lub dostosowując się do sytuacji i potrzeb, spełniamy jedynie wybrane usługi, np. sam transport.

Cena

Oferujemy elastyczną i darmową wycenę, która zapewnia przejrzystość kosztów, a także możliwość skrojenia usługi pod budżet, jakim aktualnie dysponuje Klient.

Przyjazna atmosfera

Praca zespołowa to nasza codzienność i wielki atut, który sprawia, że powierzane nam przeprowadzki realizujemy sprawnie, szybko i zawsze w miłej, przyjaznej atmosferze.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google