Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Cennik

Indywidualna wycena każdej przeprowadzki

Każda przeprowadzka jest wyceniana przez nas indywidualnie, ponieważ na ostateczny koszt zlecenia składa się wiele czynników. Musimy wziąć pod uwagę jej datę, czas, odległość do miejsca docelowego, ilość i wartość przewożonego mienia czy dostępność materiałów przydatnych przy pakowaniu. Zdajemy sobie również sprawę, że klienci mogą różnić się potrzebami oraz możliwościami finansowymi, ale nie chcemy nikogo zostawić z tym zadaniem na lodzie, więc przygotowaliśmy aż trzy pakiety usług do wyboru.

Pakiet ekonomiczny

Pakiet ekonomiczny

Dostarczamy tylko samochód, a do klienta należy przygotowanie, spakowanie oraz rozpakowanie mienia. Cena uzależniona jest m.in. od czasu wynajmu pojazdu oraz trasy. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się przy przewozie niewielkiej liczby przedmiotów lub zaangażowaniu do pomocy rodziny albo przyjaciół.

Pakiet standardowy

Pakiet standardowy

Oprócz transportu przedmiotów zajmujemy się ich załadunkiem oraz wyładunkiem. I znowu – ostateczny koszt może zależeć od gabarytów mienia oraz jego rodzaju, zakładanej trasy, czy usytuowania i warunków architektonicznych starej i nowej lokalizacji. W tym pakiecie część obowiązków należy do nas, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

Pakiet kompleksowy

Pakiet kompleksowy

Jest z pewnością najwygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ wszystkie zadania związane z przeprowadzką przechodzą w całości na naszą ekipę. Pakowanie, zabezpieczenie, transport, wnoszenie i rozpakowanie mienia jest naszym zadaniem i dokładamy wszelkich starań, aby wykonać je na 110%.

Bez względu na wybór pakietu gwarantujemy bezpłatną wycenę zlecenia, co pozwoli klientowi rozeznać się w kosztach takiego przedsięwzięcia. Może się okazać, że biorąc pod uwagę czas oraz dostępne środki to pakiet kompleksowy okaże się najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. A może opcja standardowa sprawdzi się najlepiej w danym przypadku? Czasami różnice są stosunkowo niewielkie, a wstępna wycena pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości. Co ważne, pierwsze spotkanie nie jest w żaden sposób zobowiązujące, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Już po krótkiej rozmowie możemy ustalić zarys planu oraz zakres działań.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka.

Należy pamiętać, że ceny pakietów nie są sztywne, a oprócz wspomnianych wyżej czynników na ostateczną cenę wpływają:

  • termin przeprowadzki (usługa ekspresowa będzie proporcjonalnie droższa),
  • dostęp do windy,
  • szerokość klatki schodowej i korytarzy,
  • numer piętra,
  • liczba i waga kartonów,
  • sposób zapakowania mienia,
  • ewentualny montaż/demontaż mebli przez naszą ekipę.

Bezpieczeństwo

Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa. W związku z tym odpowiednio zabezpieczamy mienie na każdym etapie przeprowadzki, aby dostarczyć je do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Nie ograniczamy się tylko do pakowania i transportu mienia, ale również doradzamy naszym klientom na każdym etapie przeprowadzki. Szukamy optymalnych rozwiązań i chętnie dzielimy się wiedzą.

Doświadczenie

Ponad 15 lat doświadczenia i tysiące zrealizowanych zleceń pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Kompleksowa obsługa

Możemy zaoferować kompleksową obsługę, czyli wycenę, dostarczenie materiałów, pakowanie/rozpakowywanie oraz transport. W razie potrzeby zajmiemy się także utylizacją niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Udowadniamy, że przeprowadzka nie musi być droga. Wprost przeciwnie – proponujemy skuteczne rozwiązania na każdą kieszeń i zróżnicowaną ofertę. Ponadto zawsze zapewniamy darmową wycenę.

Przyjazna atmosfera

Stawiamy na pracę w przyjaznej atmosferze i dbamy o samopoczucie wszystkich klientów. Z naszą firmą możesz zapomnieć o stresie związanym z przeprowadzką, a ten dzień zapamiętasz jako świetną zabawę.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka.