Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Utylizacja odpadów

utylizacja odpadów

Utylizacja odpadów

Głównym punktem naszej oferty jest organizacja przeprowadzek, jednak lata działalności w tej branży nauczyły nas, że tę usługę często trzeba łączyć z inną, czyli utylizacją odpadów. W końcu to podczas przeprowadzki okazuje się, jak wiele niepotrzebnych przedmiotów zebrało się przez lata w danym mieszkaniu bądź domu. Czasami sama ich segregacja i pakowanie zajmują mnóstwo czasu, którego zazwyczaj przy takiej okazji nie ma. Co więcej, wywóz także okazuje się problematyczny, bo ilość przedmiotów i ich wielkość wymagają przynajmniej kilku kursów na wysypisko lub złomowisko. Zamiast stresować się na myśl o czekającej Cię pracy, postaw na pomoc profesjonalistów, którzy zadbają o każdy aspekt.

Likwidacja mieszkań, firm, strychów i piwnic

Likwidacja mieszkań, firm, strychów i piwnic

Myśl o likwidacji mieszkania lub dawno nieużywanego strychu może napawać przerażeniem. W końcu przez lata zebrało się tam wiele różnych przedmiotów, co oznacza ogrom pracy. Często nawet nie wiadomo, jak się za to wszystko zabrać. Nasza firma może Cię wyręczyć w tych zadaniach. Demontaż i pakowanie? Żaden problem, ponieważ dysponujemy odpowiednim sprzętem i możliwościami. Załadunek i transport? Z nami pójdzie szybko i sprawnie? Formalności? Mamy je w jednym palcu, więc dopilnujemy także tej kwestii. Jeśli więc musisz zutylizować jakiekolwiek odpady, to nie rób tego na własną rękę, gdyż w większości przypadków jest to po prostu nieopłacalne. Wybierz Zontek-Przeprowadzki – firmę z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. 

utylizacja odpadów

Utylizacja odpadów zgodna z przepisami

Właściwe pakowanie oszczędza mnóstwo czasu na późniejszych etapach pracy, a dopilnowanie wszystkich niezbędnych formalności, daje gwarancję utylizacji odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jednak wiemy, że czasami te punkty trudno ze sobą pogodzić, szczególnie gdy brakuje doświadczenia w tych działaniach. Dlatego też oferujemy profesjonalne usługi utylizacji odpadów, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, energię i pieniądze. Wiemy, jak prawidłowo segregować domowe wyposażenie i sprzęty i jak zutylizować je w bezpieczny dla środowiska sposób, gdyż robiliśmy to już wielokrotnie.

wywożenie starych mebli

Wywożenie starych mebli oraz zbędnych przedmiotów

Część gmin organizuje co jakiś czas wywóz odpadów wielkogabarytowych. Jednak kluczowe jest tutaj hasło “co jakiś czas”, gdyż w wielu przypadkach jest to po prostu zbyt rzadko. A trudno oczekiwać dopasowania swojego remontu lub przeprowadzki do takich wydarzeń, szczególnie, że te są zazwyczaj ogłaszane z maksymalnie tygodniowym wyprzedzeniem. W związku z tym do naszej oferty wprowadziliśmy usługę wywozu starych mebli oraz innych przedmiotów. Nie musisz czekać na odpowiednią chwilę, aby pozbyć się nieużywanego wyposażenia. Wystarczy jeden telefon i jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka.