Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Korzystanie z usług profesjonalnej ekipy przeprowadzkowej to oszczędność czasu i… nerwów. Powierzając nam zadania związane z pakowaniem, zabezpieczeniem w transporcie, wyniesieniem i zniesieniem sprzętów, mebli czy rzeczy osobistych, znacznie szybciej wprowadzisz się do nowego miejsca, poświęcając czas na urządzanie i kompletowanie nowego wystroju. Często wiadomość o wyprowadzce jest dużą niespodzianką i wymaga szybkiej reakcji – nasza ekipa także w tego typu awaryjnych sytuacjach jest niezawodna. Działamy elastycznie, dając możliwość skorzystania jedynie z części zadań związanych z przeprowadzką, np. organizujemy sam transport czy samo pakowanie. Takie dopasowanie do potrzeb klientów ma wpływ na cenę za usługi przeprowadzki w Czechowicach. Przed zleceniem oferujemy darmową i zupełnie niezobowiązującą wycenę, co sprawia, że klienci są w stanie dokładnie zaplanować budżet, jaki przeznaczą na przeprowadzkę.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Choć zazwyczaj mieszkając w bloku, posiadamy mniej przedmiotów, zorganizowanie przeprowadzki mieszkania sprawia wiele trudności związanych z brakiem windy, małą przestrzenią czy problemami z zaparkowaniem auta transportowego.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Zorganizowanie przeprowadzki domu to nie tylko pakowanie tego, co znajduje się w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także tego, co przechowujemy w piwnicy, na strychu czy w garażu. Rzeczy, które nie będą już potrzebne, możemy bezpiecznie i ekologicznie zutylizować.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Bezpieczna i szybka przeprowadzka firmy to zadanie dla doświadczonej ekipy, która odpowiednio zadba o sprzęt i towar, dając możliwość szybkiego powrotu do obowiązków i normalnego funkcjonowanie firmy na nowej lokalizacji.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Czechowice-Dziedzice to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google