Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Bez względu na to, czy powierzone nam zadanie dotyczy przeprowadzek osób prywatnych czy firm, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładnie planując czas realizacji, budżet oraz koncept działania. Dzięki przygotowaniu się do tego, co możemy zastać na miejscu, przeprowadzki realizowane przez firmę Zontek są szybkie, sprawne i bezproblemowe. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy pozwala nam podejmować się także nietypowych zleceń, tj. transport cennych lub wielkogabarytowych instrumentów. Ostrożność i zastosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa sprawiają, że niestraszne nam nawet bardzo kruche przedmioty jak kwiaty.

Chcąc ułatwić naszym klientom trudny czas związany z przeprowadzką, oferujemy możliwość utylizacji śmieci, a także uprzątnięcie problematycznych w domu miejsc takich jak piwnica, garaż czy strych. To właśnie tam gromadzimy najwięcej przedmiotów, które zalegają na lata, będąc prawdziwym wyzwaniem dla osób, które muszą wyprowadzić się z domu, często z dnia na dzień.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Brak windy lub jej niewielki rozmiar może utrudnić każdą przeprowadzkę realizowaną w mieszkaniu. Nasza ekipa ma jednak sprawdzone sposoby, jak uporać się z trudnościami związanymi z infrastrukturą bloku i mieszkania.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów to wyzwanie dla doświadczonej ekipy, która szybko ogarnie pakowanie wielu przedmiotów i sprzętu, które zostały zgromadzone w budynku i poza nim przez wiele lat mieszkania na jednej lokalizacji.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Zadaniem profesjonalnej ekipy przeprowadzkowej Zontek jest jak najmniejsza dezorganizacja biura w czasie zmiany lokalizacji. Zajmujemy się również przenoszeniem całych firm, magazynów i sklepów.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Mikołów to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google