Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Każda przeprowadzka jest inna i wymaga indywidualnej organizacji, dlatego kluczowe jest doświadczenie, wiedza i zaangażowanie firmy, której powierzamy to ważne zadanie. Dziesięć lat pracy w branży sprawiło, że doskonale znamy trudności, które występują przy przeprowadzkach i, co najważniejsze, potrafimy sobie z nimi radzić. Brak windy, zbyt wąska klatka schodowa – mamy na nie swoje sprawdzone patenty, które sprawiają, że przeprowadzki w Pszczynie i w okolicznych miejscowościach realizowane są szybko, sprawnie i bezpiecznie. Powierzając nam swój dorobek, w którym często znajdują się cenne i wartościowe przedmioty, masz pewność, że zostaną one dobrze zabezpieczone podczas transportu i wniesienia, nic nie zostanie uszkodzone ani zagubione. Nasza doświadczona ekipa czuwa nad całą przeprowadzką, dokładnie ją planując, tak aby nic niespodziewanego nie wydarzyło się w jej trakcie. Do przeprowadzki podchodzimy kompleksowo lub realizujemy zlecenie częściowo (wedle życzeń i potrzeb Klienta), np. organizując sam transport czy pomoc przy pakowaniu.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Choć mieszkańcy bloków i kamienic zazwyczaj są posiadaczami mniejszej liczby przedmiotów, trudności takie jak brak windy, wąskie korytarze czy klatki schodowe mogą znacznie utrudnić przeprowadzkę. Takie zadania warto powierzyć naszej doświadczonej ekipie – firmie Zontek.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Oprócz standardowych zadań związanych z przeprowadzką w domach zajmujemy się organizacją przestrzeni takich jak garaże, piwnice czy strychy, czyli pomieszczeń, których opróżnianie stanowi nie lada wyzwanie i wysiłek. Powierz to zadanie naszej doświadczonej ekipie, która również weźmie na siebie utylizację niepotrzebnych przedmiotów.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm, sklepów, magazynów czy biur to zadanie dla sprawnej i szybkiej ekipy, która zorganizuje pakowanie, sprzątanie i transport towaru, mebli czy sprzętu, tak aby działania te nie zdezorganizowały pracy w firmie.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Pszczyna to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google