Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Nasza firma przeprowadzkowa Zontek posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek domów, mieszkań czy firm na terenie Śląska. Wiemy, że każde tego typu zlecenie wymaga indywidualnego podejścia i zaplanowania działań, które czasem obejmują komplet usług: tj. pakowanie, zniesienie, zabezpieczenie w transporcie, przewóz, wniesienie i rozłożenie na nowej lokalizacji lub ograniczają się jedynie do częściowej realizacji planu przeprowadzki.

Bieruń to jedno z miast, w którym oferujemy swoją pomoc nie tylko osobom prywatnym, ale także firmom, sklepom czy magazynom. Przy przeprowadzce jednym z największych trudności są niepotrzebne przedmioty, których właściciele nie chcą lub nie mogą już używać na nowej lokalizacji. Nasza firma przeprowadzkowa pomoże w bezpieczny i ekologiczny sposób zutylizować śmieci, także te problematyczne.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Wąskie klatki schodowe, brak windy czy jej niewielki rozmiar to utrudnienia, które nie sprawią problemów naszej doświadczonej firmie przeprowadzkowej. Przed realizacją zlecenia dokładnie orientujemy się, co zastaniemy na miejscu, gdzie będziemy mogli zaparkować samochód, aby przeprowadzka mieszkania w bloku przebiegła szybko, sprawnie i tak, aby nie narazić się sąsiadom.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Organizując przeprowadzkę domu, zazwyczaj musimy przygotować się na zwiększoną ilość prac, które często obejmują także pozbywanie się przedmiotów z piwnicy, garażu czy strychu. To w tego typu miejscach ukryte są przedmioty i sprzęty, o których istnieniu często sami mieszkańcy już nie pamiętają. To zadanie dla doświadczonej i świetnie zorganizowanej ekipy firmy Zontek.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Każda przeprowadzka powinna zostać wykonana szybko i sprawnie, lecz w przypadku firmy czas działania ma szczególne znaczenie. Przeprowadzki firm, sklepów, magazynów wymagają ostrożności, gdyż często obejmują one transport towaru czy sprzętu komputerowego, który potrzebny jest, aby firma szybko rozpoczęła pracę na nowej lokalizacji.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Bieruń to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google