Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Ekipa firmy Zontek podejmie się realizacji pełnego zakresu prac (pakowanie, zabezpieczenie mienia, transport z wniesieniem) lub pomoże w realizacji przeprowadzki częściowo, np. biorąc na siebie przewóz mebli. Zabrze to nie jedyne miasto, w którym świadczymy usługi przeprowadzkowe, gdyż od ponad 15 lat prężnie działamy na całym Śląsku.

Elastyczne i indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że nasze realizacje odpowiadają na potrzeby wielu klientów, zarówno osób prywatnych, jak i firm. Doświadczenie i sprawność w działaniu pozwalają nam podejmować wyzwania związane z przewozem nietypowych i trudnych przedmiotów takich jak kwiaty czy wielkogabarytowe instrumenty muzyczne. Oferujemy pomoc w utylizacji niepotrzebnych przedmiotów, co często bywa problematyczne i mało przyjemne, np. w przypadku opróżniania magazynów, piwnic czy strychów. To zadania dla profesjonalistów, którzy zrobią to szybko, bezpiecznie i sprawnie, z zachowaniem norm bezpieczeństwa i… uśmiechem na ustach.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Nasza ekipa bez trudu porusza się w wąskich klatkach schodowych, realizując przeprowadzki w blokach bez dostępu do windy. Dzięki naszej ekipie łatwo i szybko uporasz się z przeprowadzką mieszkania bez obaw, że podpadniesz sąsiadom, np. obijając ściany klatki schodowej.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Liczba rzeczy, które przechowujemy w domu, może znacznie przewyższyć nasze możliwości związane z ich bezpiecznym pakowaniem i transportem. Nasza ekipa zadania te opanowała do perfekcji, sprawnie i szybko organizując przeprowadzki domów.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej w przypadku nowej relokacji sklepu, oddając w ręce fachowców pomoc w przeniesieniu jego asortymentu. Dzięki temu Twoja firma zaoszczędzi cenny czas i nie straci niezadowolonych z zamknięcia lokalu klientów.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Zabrze to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google