Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Firma Zontek chętnie podejmuje się zadań wymagających szczególnych umiejętności, doświadczenia, a często i sprzętu. Mamy za sobą wiele skomplikowanych przeprowadzek, w których musieliśmy zadbać o drogocenny sprzęt muzyczny, antyczne meble, rośliny, a nawet i zwierzęta. Każda przeprowadzka to nowe wyzwania, które wymagają od nas kreatywności, sprytu i inteligencji, a nie tylko siły fizycznej. Realizując przeprowadzkę, swoją pracę rozpoczynamy od darmowej i niezobowiązującej wyceny, którą poprzedza zaplanowanie działań, sprawdzenie trasy oraz zakresu obowiązków.

Zlecenia traktujemy indywidualnie, tak aby jak najlepiej sprostać wymaganiom klienta i pomóc mu często w trudnych chwilach, których następstwem jest potrzeba przeprowadzki. Oferujemy dyskrecję i bezpieczeństwo, doskonale wiedząc, jak łatwo jest naruszyć zaufanie Klientów, którzy, korzystając z naszych usług, często muszą powierzyć nam cenne i osobiste przedmioty.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Trudna infrastruktura bloków i brak miejsc parkingowych mogą znacznie utrudnić przeprowadzkę mieszkania. Nasza doświadczona ekipa ma na to swoje sposoby, doskonale radząc sobie w wąskich korytarzach, a także w blokach pozbawionych windy.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Nowy dom to wielkie wyzwanie i szereg obowiązków, a część z nich warto powierzyć profesjonalistom. Ekipa firmy Zontek pomoże nie tylko w transporcie przedmiotów, ale także weźmie na siebie prace związane z opróżnianiem piwnicy, garażu czy strychu.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Każda przeprowadzka wymaga sprawności i szybkości, lecz w przypadku firmy czas to pieniądz, a dezorganizacja spowodowana przeprowadzką do nowej lokalizacji może przyczynić się do utraty klientów lub kontraktów.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Żory to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google