Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Szukając firmy przeprowadzkowej w Rybniku, z pewnością traficie na oferty, które będą kusiły przystępną ceną, lecz warto być uważnym podczas powierzania tak odpowiedzialnych zadań niesprawdzonym osobom. Nasza ekipa Zontek posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach na terenie Rybnika i całego Śląska, co pozwoliło nam zapracować sobie na zaufanie wielu klientów: zarówno osób prywatnych, jak i właścicieli firm.

Chętnie podejmujemy się zadań, które dla innych stanowią problem, ochoczo planując nietypowe zlecenia takie jak transport cennych lub wielkogabarytowych instrumentów czy wymagający sporej ostrożności przewóz roślin czy zwierząt. Do każdego zlecenia podchodzimy elastycznie, wiedząc, jak różne są okoliczności przeprowadzek i potrzeby naszych klientów. Wiele z nich martwi się, w jaki sposób bezpieczne i ekologiczne utylizować niepotrzebne przedmioty – w tej kwestii oferujemy profesjonalne doradztwo lub praktyczną pomoc.

Transport mebli w Rybniku i okolicy to jedna z najczęściej zamawianych przez naszych klientów usług, lecz jako wielozadaniowcy możemy podjąć się także pakowania, wnoszenia i znoszenia sprzętów, urządzeń czy mebli, oferując kompleksową usługę przeprowadzki. Rybnik to miasto nam doskonale znane, dlatego poruszamy się po nim sprawnie, dokładnie wiedząc, gdzie zaparkować samochód dostawczy, organizując przeprowadzki mieszkań na osiedlach.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Wąskie i nieustawne klatki schodowe, brak windy i mieszkania na wysokich piętrach to wyzwania, które nie są nam obce, gdyż przez wiele lat pracy zrealizowaliśmy mnóstwo przeprowadzek w Rybniku i na okolicznych osiedlach.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki osób prywatnych, szczególnie gdy dysponują oni domem z piwnicą, strychem czy garażem, to zadanie dla doświadczonej i sprawnej ekipy, która nie tylko zajmie się transportem, ale także pomoże uprzątnąć dom i jego zakamarki.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Zmiana lokalizacji biura, sklepu czy magazynu nie powinna wpływać negatywnie na organizację pracy firmy. Dzięki profesjonalnej pomocy w przeprowadzce, firma zyska czas, pieniądze, szybko kontynuując pracę na nowym miejscu.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Rybnik to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google