Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Nasza firma specjalizuje się w transporcie mienia oraz przeprowadzkach. I chociaż działamy głównie na terenie Śląska, to realizujemy również zlecenia w innych częściach kraju, a nawet poza jego granicami. Jednak nie ograniczamy się do samych przeprowadzek, ale także doradzamy, dostarczamy niezbędne materiały, uczestniczymy w pakowaniu i rozpakowywaniu mienia oraz demontażu i montażu mebli. Zabezpieczamy towar, przewozimy go i wnosimy do miejsca docelowego.

Możemy zaoferować kompleksową obsługę lub wykonać tylko wybraną część prac. To od naszego klienta zależy czas pracy i jej zakres. Stawiamy na różnorodność oferty, więc przygotowaliśmy kilka pakietów cenowych do wyboru, dzięki czemu koszt usługi można lepiej dopasować do swoich potrzeb oraz możliwości. Dodatkowo zapewniamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę przeprowadzki Gliwice, co pozwoli jeszcze lepiej zaplanować swój budżet na to zadanie. A w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji i chętnie ustalimy szczegóły ewentualnej współpracy.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań wymagają dobrego rozplanowania pracy, gdyż specyficzna budowa bloków i kamienic ma duży wpływ na poszczególne działania. Jednak nasza ekipa nie boi się wyzwań, więc nie straszne nam są brak wind, wąskie klatki schodowe oraz wysokie piętra.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Radość z przeprowadzki do nowego domu często jest zmącona pakowaniem, sprzątaniem i innymi ważnymi sprawami organizacyjnymi. Jednak nie musi tak być! Zleć wszystkie zadania specjalistom, dzięki którym uporasz się z pracą bezproblemowo i w ekspresowym tempie.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Przeprowadzka firmy to spore wyzwanie logistyczne. Pakowanie wyposażenia oraz zabezpieczenie sprzętu nie powinno wpływać na pracę przedsiębiorstwa. Dlatego to zadanie najlepiej zlecić profesjonalistą. Z nami szybko i sprawnie przewieziesz firmowe mienie.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Gliwice to:

Bezpieczeństwo

Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa. W związku z tym odpowiednio zabezpieczamy mienie na każdym etapie przeprowadzki, aby dostarczyć je do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Nie ograniczamy się tylko do pakowania i transportu mienia, ale również doradzamy naszym klientom na każdym etapie przeprowadzki. Szukamy optymalnych rozwiązań i chętnie dzielimy się wiedzą.

Doświadczenie

Ponad 15 lat doświadczenia i tysiące zrealizowanych zleceń pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Kompleksowa obsługa

Możemy zaoferować kompleksową obsługę, czyli wycenę, dostarczenie materiałów, pakowanie/rozpakowywanie oraz transport. W razie potrzeby zajmiemy się także utylizacją niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Udowadniamy, że przeprowadzka nie musi być droga. Wprost przeciwnie – proponujemy skuteczne rozwiązania na każdą kieszeń i zróżnicowaną ofertę. Ponadto zawsze zapewniamy darmową wycenę.

Przyjazna atmosfera

Stawiamy na pracę w przyjaznej atmosferze i dbamy o samopoczucie wszystkich klientów. Z naszą firmą możesz zapomnieć o stresie związanym z przeprowadzką, a ten dzień zapamiętasz jako świetną zabawę.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google