Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Jednym z naszych podstawowych usług jest transport mebli ze wzniesieniem. Gliwice to miasto, w którym podczas naszego 15-letniego doświadczenia w branży, udało nam się przeprowadzić już mnóstwo tego typu udanych przeprowadzek.

Każde zlecenie wymaga wcześniejszego zaplanowania i ustalenia zakresu prac, dlatego do naszych zadań podchodzimy w sposób elastyczny i indywidualny. Choć posiadamy wypracowany schemat naszego działania, powierzając nam zlecenie, możesz liczyć na naszą ekipę na każdym etapie przeprowadzki (od zapakowania po zniesienie mienia, transport i wniesienie) lub skorzystać z naszego doświadczenia, wybierając ograniczony zakres prac. Aby ułatwić dopasowanie oferty do potrzeb Klientów, przygotowaliśmy kilka pakietów cenowych, które będą pomocne przy realizacji zlecenia. Oferujemy darmową i niezobowiązującą wycenę, co gwarantuje przejrzystość kosztów przed rozpoczęciem przeprowadzki. Doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że nasza ekipa chętnie podejmuje się zadań z gatunku tych niemożliwych. Są to m.in. zlecenia wymagające wyjątkowej ostrożności, doskonałej precyzji, a także siły fizycznej i kreatywności. Wiele przeprowadzek w Gliwicach wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, transportu, a także doskonałego zaplanowania działań. Przed realizacją zadania dokładnie planujemy to, w jaki sposób wyniesiemy meble i sprzęt, gdzie zaparkujemy oraz jaką trasę wybierzemy, aby jak najszybciej i najbezpieczniej dowieźć miano naszych klientów na nowe miejsce.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań Gliwice

Wąskie, nieustawne klatki schodowe, mieszkania usytuowane na wysokim piętrze oraz niewielka winda, a często jej brak nie są dla nas przeszkodą w organizacji sprawnej przeprowadzki mieszkania w Gliwicach.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów Gliwice

Dzięki usługom naszej firmy przeprowadzka na terenie Gliwic zostanie przeprowadzona sprawnie, bez potrzeby realizacji wielu kursów i straty cennego czasu, który z pewnością będzie niezwykle ważny do dalszych zadań, które czekają po przeprowadzce na nowe miejsce zamieszkania.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm Gliwice

Przeniesienie firmy do nowej lokalizacji to prawdziwe logistyczne wyzwanie. Zabezpieczenie sprzętu, towaru, a także mebli, które służyły pracownikom, wymaga dokładnego zaplanowania, ostrożności oraz sprawności, tak aby nie destabilizować pracy firmy.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Gliwice to:

Bezpieczeństwo

Korzystając z usług naszej ekipy, zyskujesz pewność, że Twoje dobra zostaną odpowiednio zabezpieczone, tak aby podczas przeprowadzki nic nie ucierpiało, nie zginęło lub nie straciło na wartości.

Doradztwo

Wiele lat spędzonych w branży pozwoliło nam do perfekcji opanować sztukę organizowania sprawnych przeprowadzek. Dzięki temu chętnie doradzamy i dzielimy się radami, jak zorganizować przeprowadzkę na własną rękę.

Doświadczenie

Wiele lat w branży pozwoliło wypracować nam schemat działań, które sprawdzają się niemal w każdej sytuacji, sprawiając, że nasza firma posiada bogate grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy zaoszczędzili na przeprowadzce nie tylko swój czas, ale i nerwy.

Kompleksowa obsługa

Jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzkę bez pomocy właścicieli, całkowicie biorąc na siebie wszystkie zadania z nią związane. Oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje także pakowanie mebli, sprzętu czy ubrań.

Cena

Każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny, a my jako firma niezwykle elastyczna pozwalamy, aby klienci sami zdecydowali, ile chcą zapłacić za przeprowadzkę. Oferujemy darmową wycenę i możliwość skorzystania z części usług, np. samej usługi transportowej.

Przyjazna atmosfera

Każda przeprowadzka, nawet ta, która wiąże się z dużą ilością prac, wykonywana jest przez naszą ekipę z pozytywnym nastawieniem i przyjazną, miłą atmosferą. Wyznając zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, każda przeprowadzka to nowe wyzwanie, które podejmowane jest z uśmiechem na ustach.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google