Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Najtrudniejsze w przeprowadzeniu usług związanych z przeprowadzką jest zaplanowanie wszystkich działań, szczególnie, że podczas prac często dochodzi do niespodziewanych zdarzeń, tj. trudności w znalezieniu miejsca parkingowego czy przy zniesieniu wielkogabarytowych przedmiotów. Problemem może być również zdążenie na czas z przeprowadzką. Te trudności niestraszne są naszej doświadczonej ekipie firmy Zontek, która zapobiega problemom, zanim się one pojawią. Firma ma za sobą tysiące zleceń – przeprowadzek domów, mieszkań i firm w Żywcu i okolicach, doskonale znając topografię miasta czy budowę infrastruktury bloków. Przed każdym zleceniem nasi fachowcy dokładnie planują działania, wiedząc, że każda przeprowadzka jest inna i wymaga indywidualnego i elastycznego podejścia.

Często oprócz standardowych zadań związanych z przeprowadzką właściciele domów potrzebują wsparcia w opróżnianiu piwnic, garaży czy strychów, co nasza ekipa wykonuje szybko i sprawnie, pomagając w utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki w Żywcu realizujemy również na osiedlach, gdzie często spotykamy się z brakiem windy, wąskimi klatkami schodowymi i drzwiami wejściowymi. Te trudności nie wpływają na sprawność i szybkość realizowanych przez nas przeprowadzek mieszkań.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki osób prywatnych wymagają od nas ostrożności i dyskrecji, gdyż często mamy do czynienia z osobistymi przedmiotami, także tymi, które są cenne i ważne dla naszych klientów. Oprócz opróżniania pokojów oferujemy także prace w sprzątaniu ogrodów, garażu czy piwnicy.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Aby nie dezorganizować pracy firmy, warto powierzyć przeprowadzkę biura, sklepu czy magazynu doświadczonej ekipie, która nie tylko zadba o sprzęt i urządzenia, ale także zabezpieczy towar i pomoże pracownikom w łatwiejszej zmianie lokalizacji.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Żywiec to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google