Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Stolica Podbeskidzia to miasto, w którym ekipa Zontek organizuje najwięcej przeprowadzek, lecz jeśli istnieje taka potrzeba, działania firmy mogą obejmować także sąsiednie miasta, nawet te w rejonie Śląska Cieszyńskiego, Zagłębia czy Górnego Śląska.

Wyprowadzka z domu to nie lada wyzwanie i stres, szczególnie jeśli w poprzedniej lokalizacji Ty i twoja rodzina spędziliście kilka lub kilkanaście lat. W tym czasie z pewnością uzbieraliście mnóstwo przedmiotów, sprzętu i mebli, a wiele z nich wciąż może służyć i dobrze wyglądać w nowym domu. Wiele z nich ma znaczenie sentymentalne, dlatego wielką szkodą byłoby uszkodzenie ich podczas źle zorganizowanej przeprowadzki.

Aby do tego nie dopuścić, każde zlecenie rozpoczynamy od planowania działań i wyceny zlecenia, aby móc przystąpić do następujących zadań: pakowania, zabezpieczenia przedmiotów w czasie transportu, przewiezienia na miejsce rozładunku, wniesienia i rozpakowywania. Nasza firma przeprowadzkowa z Bielska-Białej na życzenie Klienta świadczy także pojedyncze usługi, ograniczając zlecenie np. do samego transportu czy pakowania.

Jeśli istnieje taka potrzeba, nasza ekipa zajmie się także utylizacją niepotrzebnych przedmiotów.

Elastyczne podejście do każdego zlecenia sprawia, że transport mebli w Bielsku-Białej i okolicach realizowany jest sprawnie, szybko i zawsze z myślą o wygodzie i komforcie klientów. Firma najczęściej podejmuje zadania związane z przeprowadzkami do nowych domów, mieszkań, a także firm czy lokalizacji sklepu.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań Bielsko-Biała

Zorganizowanie przeprowadzki mieszkania w Bielsku-Białej to tylko teoretycznie prostsze zadanie, gdyż realizując tego typu zlecenie, najbardziej problematyczne mogą okazać się wąskie klatki schodowe, brak windy lub zbyt mała jej powierzchnia, niedostosowana do przenoszenia wielogabarytowych mebli czy sprzętu.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów Bielsko-Biała

Duże powierzchnie, które zazwyczaj mają domy wielorodzinne, sprzyjają posiadaniu dużej liczby przedmiotów, szczególnie jeśli budynek posiada piwnicę czy dodatkowe budynki wolnostojące takie jak garaż czy altana. Pomożemy Ci się z nimi uporać, organizując przeprowadzki domów w Bielsku-Białej.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm Bielsko-Biała

Od branży, posiadanego sprzętu oraz wielkości firmy zależeć będzie plan przeprowadzki firmy w Bielsku-Białej. Nasza ekipa podejmuje zadania związane przeprowadzką sklepów, co wymaga starannego zabezpieczenia towaru, tak aby po przeniesieniu na nowe miejsce, był on w nienaruszonym stanie.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Bielsko-Biała to:

Bezpieczeństwo

Zaletą korzystania z dobrze zorganizowanej firmy przeprowadzkowej w Katowicach jest gwarancja bezpieczeństwa, co ma znaczenie nie tylko w przypadku przewozu cennych przedmiotów, ale także tych, które są użyteczne i mają nam posłużyć przez kolejne lata.

Doradztwo

Liczne, często trudne zlecenia sprawiły, że oprócz samej pracy w terenie, ekipa firmy Zontek świadczy także usługi doradcze, radząc jak sprawnie i szybko zrealizować przeprowadzkę na własną rękę.

Doświadczenie

Odpowiednio zabezpieczone miano to efekt starannie wypracowanych działań, które realizowane są tak sprawnie dzięki ponad 15-letniej pracy przy przeprowadzkach.

Kompleksowa obsługa

Planując przeniesienie się do nowej lokalizacji, warto powierzyć to zadanie sprawdzonej firmie, która przeprowadzkę zrealizuje szybko, realizując krok po kroku każdy etap pracy.

Cena

Konkurencyjne ceny, elastyczny plan działania oraz darmowa wycena sprawiają, że nasza firma przeprowadzkowa polecana jest także klientom, którzy szukają sposobów na znalezienie oszczędności.

Przyjazna atmosfera

Nasza ekipa specjalistów od przeprowadzek każde zadanie wykonuje w przyjemnej atmosferze, do każdego zlecenia podchodząc z pozytywnym nastawieniem.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google