Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Firma przeprowadzkowa Zontek może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Tysiące zleceń, również tych nietypowych i wymagających wyjątkowych umiejętności sprawiło, że pracownicy firmy Zontek dziś mogą nazywać się specjalistami i fachowcami w dziedzinie przeprowadzek, świadcząc również usługę doradztwa w tym zakresie. Firma Zontek, pracująca głównie na terenie Śląska, chętnie podejmuje się również pracy na terenie Małopolski, np. organizując przeprowadzki w Oświęcimiu, dlatego jeśli jesteś na etapie zmiany miejsca zamieszkania lub planujesz przeniesienie firmy właśnie w tym mieście, warto zlecić część lub całość prac doświadczonej ekipie z Podbeskidzia. Współpracując z firmą Zontek, masz możliwość wyboru zakresu usług w zależności od Twoich potrzeb i budżetu. Przejrzyste pakiety czynności, które wchodzą w skład przeprowadzki oraz elastyczne podejście do zleceń sprawiają, że współpraca z firmą Zontek układa się wzorowo, szybko i sprawnie.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Wąskie klatki schodowe, brak windy lub jej niewielki rozmiar to trudności, jakie napotkasz, próbując uporać się z przeprowadzką mieszkania w Oświęcimiu bez wsparcia profesjonalistów. Pracownicy firmy Zontek posiadają patenty i specjalistyczny sprzęt, który sprawdza się w nietypowych i trudnych przeprowadzkach, np. tych wymagających poruszania się na małym terenie.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Większa przestrzeń również może okazać się sporym utrudnieniem przy przeprowadzce. Firma Zontek oprócz czynności związanych z pakowaniem, wynoszeniem i wnoszeniem przedmiotów, oferuje również usługę sprzątania piwnic, garaży czy strychów, czyli miejsc w domach, w których znajduje się najwięcej niepotrzebnych przedmiotów.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Przy przeprowadzkach firm szczególnie ważny jest czas i sprawność działania. Aby nie dopuścić do zastoju firmy, warto relokację sklepu, magazynu czy biura powierzyć w ręce fachowców, którzy nie tylko zajmą się organizacją przeprowadzki, ale także zadbają o bezpieczeństwo sprzętu i towaru, którym dysponuje firma.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzka w Oświęcimiu z firmą Zontek to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google