Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Przenosząc się do nowego miejsca, z pewnością staniecie przed dylematem, czy zlecić przeprowadzkę profesjonalnej ekipie, czy może spróbować uporać się z nią na własną rękę. Jako doświadczona firma nieraz uratowaliśmy z opresji ludzi, którzy myśleli, że bez problemów dadzą sobie radę z przeprowadzką, która później znacznie przewyższała ich możliwości logistyczne. Często przeprowadzka wymaga opróżniania piwnic, garaży czy strychu, gdzie najczęściej gromadzimy masę niepotrzebnych przedmiotów. Nasza doświadczona ekipa pomoże uprzątnąć każdą graciarnię, znajdując sposoby na bezpieczną i ekologiczną utylizację śmieci i niechcianych rzeczy.
To od potrzeb naszych klientów zależy, które zadania wejdą w skład przeprowadzki, gdyż jako elastyczna ekipa chętnie podejmujemy się kompleksowej obsługi lub realizujemy jedynie część zadań, np. pakując problematyczne przedmioty lub organizując sam transport.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki w Jastrzębiu-Zdroju realizowane w mieszkaniach to nasza codzienność. Nie straszne nam trudności związane z brakiem windy, wąskimi klatkami schodowymi czy brak wolnych miejsc parkingowych w pobliżu bloku.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Właściciele domów w czasie wyprowadzki zazwyczaj zdziwieni są ilością przedmiotów, które zgromadzili. Nasza ekipa pozwoli szybko i sprawnie uporać się z kłopotliwą przeprowadzką, opróżniając nie tylko pokoje mieszkalne, ale także piwnicę, garaż czy strych.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki biur i całych firm wymagają sprawnej organizacji, która pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale także zadbać o bezpieczeństwo urządzeń biurowych, mebli czy towaru, w który zaopatrzona jest firma.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Jastrzębie-Zdrój to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google