Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Firma Zontek – Przeprowadzki zajmuje się transportem na terenie całego kraju i poza jego granicami. Jednak naszą specjalizacją są przeprowadzki Sosnowiec. W tym zakresie wspomagamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje, a każde ze zleceń jest dla nas tak samo ważne. Przywiązujemy duże znaczenie do jakości usług, gdyż to one są naszą najlepszą wizytówką. Dlatego też nie tylko uczestniczymy w samej przeprowadzce, ale również doradzamy klientom na każdym jej etapie i wspomagamy podczas pakowania lub rozpakowywania oraz wnoszenia mienia.

Lata działalności nauczyły nas rozumieć potrzeby klientów, więc przygotowaliśmy dla nich 3 różne pakiety usługowe. Dzięki temu można lepiej dopasować rodzaj prac oraz zaangażowanie naszej ekipy w przeprowadzkę. Co więcej, takie podejście pozwala optymalnie zaplanować wydatki związane z tym zadaniem i wierzymy, że jest także sporym ułatwieniem dla klienta. Jednak w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości lub bezpłatnie wycenimy koszt usługi.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Zmiana mieszkania na większe, a może wyjazd do innego miasta? Bez względu na powód przeprowadzki warto ją odpowiednio zaplanować. Nasza ekipa służy pomocą na każdym etapie i może pomóc w pakowaniu, transporcie oraz wnoszeniu mienia do nowego lokum. Daj znać, czego potrzebujesz, a my to zorganizujemy.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Żmudna i pracochłonna przeprowadzka może zepsuć radość z nowego domu. Jednak nie musi tak być! Wystarczy wybór odpowiedniej firmy, która zorganizuje materiały, spakuje wyposażenie i przewiezie je do nowej lokalizacji. Ty w tym czasie możesz cieszyć się z otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Nie ma nic gorszego niż chaos w miejscu pracy, a z tym może się kojarzyć dzień przeprowadzki. Jednak z naszą ekipą nie tylko unikniesz rozgardiaszu, ale również szybko i sprawnie przewieziesz firmowe mienie do nowego biura. I to bez żadnej szkody dla wydajności swojego przedsiębiorstwa.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Sosnowiec to:

Bezpieczeństwo

Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa. W związku z tym odpowiednio zabezpieczamy mienie na każdym etapie przeprowadzki, aby dostarczyć je do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Nie ograniczamy się tylko do pakowania i transportu mienia, ale również doradzamy naszym klientom na każdym etapie przeprowadzki. Szukamy optymalnych rozwiązań i chętnie dzielimy się wiedzą.

Doświadczenie

Ponad 15 lat doświadczenia i tysiące zrealizowanych zleceń pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Kompleksowa obsługa

Możemy zaoferować kompleksową obsługę, czyli wycenę, dostarczenie materiałów, pakowanie/rozpakowywanie oraz transport. W razie potrzeby zajmiemy się także utylizacją niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Udowadniamy, że przeprowadzka nie musi być droga. Wprost przeciwnie – proponujemy skuteczne rozwiązania na każdą kieszeń i zróżnicowaną ofertę. Ponadto zawsze zapewniamy darmową wycenę.

Przyjazna atmosfera

Stawiamy na pracę w przyjaznej atmosferze i dbamy o samopoczucie wszystkich klientów. Z naszą firmą możesz zapomnieć o stresie związanym z przeprowadzką, a ten dzień zapamiętasz jako świetną zabawę.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google