Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Każde tego typu zadanie traktowane jest przez nas indywidualnie, lecz bazowanie na poprzednich realizacjach ułatwia i przyśpiesza cały proces przeprowadzki, na który składa się nie tylko transport mebli i sprzętu, ale wcześniejsze ich zapakowanie, zabezpieczenie i pomoc przy wniesieniu. Jako firma, która dopasowuje się do potrzeb klientów, z powodzeniem realizujemy przeprowadzki od A do Z, tak aby nasi klienci nie musieli stresować się problemami z transportem czy infrastrukturą, która sprawia problemy przy wynoszeniu ciężkich i nieustawnych mebli czy sprzętu. Podejmujemy się utylizacji niepotrzebnych przedmiotów, a także świadczymy usługi w opróżnianiu takich przestrzeni jak garaże, piwnice czy magazyny.

Współpracując z nami, zyskujesz przejrzystość działania i wyceny — otrzymujesz ją za darmo, bez żadnych zobowiązań. Jeśli chcesz obniżyć koszty, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeprowadzić jedynie przewóz mebli. Sosnowiec to miasto, w którym od wielu lat realizujemy wiele różnorodnych zleceń takich jak przeprowadzki domów, mieszkań czy firm.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Choć mieszkając w bloku, zazwyczaj posiadamy mniejszą liczbę przedmiotów i sprzętu, wąskie klatki schodowe, liczne schody i brak windy potrafią znacznie utrudnić przeprowadzkę, dlatego przeprowadzki mieszkań w Sosnowcu warto powierzyć naszej ekipie.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Duże, wielogabarytowe meble i sprzęt wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, a także siły fizycznej, której z pewnością nie brakuje naszej ekipie. Przeprowadzki domów w Sosnowcu to nasza specjalność, dlatego chętnie podejmujemy się ich realizacji.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm w Sosnowcu to wyzwanie dla profesjonalistów, którzy wiedzą, jak zabezpieczyć towar i sprzęt biurowy w transporcie i wykonają całą usługę szybko i sprawnie, tak aby nie wpłynęła negatywnie na działanie firmy.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Sosnowiec to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google