Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Poradnik

transport roślin

Bezpieczny transport roślin

Opublikowano: 19 lip 2020

Przeprowadzka winna być bezpieczna nie tylko dla cennych przedmiotów ale również roślin. Rośliny zielone nie lubią zmiany miejsca, a tym bardziej pakowania, transportu, przenoszenia czy przeciągów. Warto jest zadbać o minimalizacje skutków przeprowadzki w postaci połamanych gałązek, zniszczonych korzeni, pourywanych liści i innych uszkodzeń.

zobacz więcej
ubezpieczenie

Dlaczego warto ubezpieczyć przeprowadzkę?

Opublikowano: 19 lip 2020

Ubezpieczenie przeprowadzki może być dylematem, w końcu to dodatkowy koszt. Jeżeli mamy do przewozu cenne przedmioty, nie chcemy by cokolwiek zginęło lub się zniszczyło warto jest rozważyć ubezpieczenie. Co do zasady korzystając z usług firmy przeprowadzkowej nasz dobytek jest ubezpieczony. Jednak warunki standardowego ubezpieczenia bywają różne i rzadko zadowalające, można jednak dokupić dodatkową polisę.

zobacz więcej
folia bąbelkowa

Dlaczego folia bąbelkowa jest niezbędna podczas przeprowadzki?

Opublikowano: 19 lip 2020

Folia bąbelkowa to jeden z materiałów bardzo pomocnych podczas przeprowadzki. Nie jest to zabezpieczenie w pełni ekologiczne jak karton ale za to niezmiernie skuteczne. Dzięki folii z bąbelkami powietrza możemy uchronić wiele swojego dobytku przed stłuczeniem, pęknięciem, obdarciem czy zgnieceniem. To świetne zabezpieczenie zarówno dla mniejszych jak i większych elementów. Folia bąbelkowa znajduje zastosowanie przy zabezpieczaniu mebli, sprzętu AGD, RTV, jest wręcz uniwersalna, w dodatku jej koszt jest stosunkowo niski.

zobacz więcej
opisywanie kartonów

Dlaczego opisywanie kartonów podczas przeprowadzki się opłaca?

Opublikowano: 18 lip 2020

Podpisywanie kartonów wypełnionych drobiazgami to gwarancja sukcesu podczas każdej przeprowadzki. Jeśli wydaje ci się, że będziesz pamiętać co gdzie włożyłeś i spakowałeś to się mylisz. W rzeczywistości pakując się robimy to chaotycznie a to wielki błąd. Porządek, opisywanie kartonów i pudełek, zgrabne ich układanie, system pakowania to podstawy udanej przeprowadzki.

zobacz więcej