Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Nawet jeśli nie lubujecie się w gromadzeniu przedmiotów, przy przeprowadzce okazuje się, że ilość sprzętów, mebli, kwiatów czy ubrań znacznie przewyższa Wasze możliwości transportowe i organizacyjne. Dzieje się tak szczególnie, jeśli długo mieszkaliście na jednym miejscu, rzadko dokonując generalnych porządków. Pomocne w ogarnięciu przeprowadzki będzie wsparcie doświadczonej ekipy firmy Zontek, która oferuje kompleksowe usługi takie jak pakowanie, wnoszenie i wynoszenie przedmiotów, ich zabezpieczenie w transporcie i bezpieczny przewóz. Jeśli jednak zdecydujecie, że część z tych usług będziecie mogli wykonać na własną rękę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby firma Zontek jedynie pomogła, realizując przeprowadzkę częściowo. Czasem trudnością będzie samo wyniesienie dużych gabarytowo sprzętów lub sam ich transport – każda przeprowadzka wymaga indywidualnego i elastycznego podejścia, co z pewnością jest dużą zaletą współpracy z ekipą Zontek w Cieszynie i nie tylko.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Nie straszne nam wąskie przedpokoje, nieustawne klatki schodowe czy brak windy – przeprowadzki mieszkań to nasza specjalność. Potrafimy doskonale odnaleźć się w ciasnych pomieszczeniach, oszczędzając czas i nerwy właścicielom i lokatorom mieszkań.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Domy zazwyczaj dają duże możliwości do przechowania wielu niepotrzebnych przedmiotów. Oprócz tego, co wchodzi w skład standardowej przeprowadzki, oferujemy możliwość uprzątnięcia piwnicy, garażu i strychu, biorąc na siebie również kwestię utylizacji niechcianych przedmiotów i odpadów.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Przeprowadzka firmy powinna odbyć się sprawnie i szybko, tak aby nie wpłynęła negatywnie na jej funkcjonowanie. Naszym zadaniem jest zabezpieczyć sprzęt i towar, zadbać o jego bezpieczeństwo, a także sprawnie zorganizować miejsca pracy na nowej lokalizacji.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Cieszyn to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google