Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Firma Zontek działa na terenie całego Śląska, doskonale poruszając się po topografii wielu miejscowości rejonu, realizując wiele przeprowadzek w Ustroniu i okolicach. Ponad piętnaście lat pracy w branży pozwoliło firmie nie tylko wyrobić sobie doskonałą renomę wśród klientów, ale także zbudować zespół, który cechuje perfekcjonizm, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie w każdych sytuacjach, także tych wymagających kreatywności czy cierpliwości.

Firma Zontek wyróżnia się sporą elastycznością, dając możliwość indywidualnego potraktowania każdej przeprowadzki tak, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom Klientów. Gdy przeprowadzka tego wymaga, zadania realizowane są w pełnym wymiarze usług, lecz zdarza się, że ekipa firmy Zontek podejmuje się tylko samego transportu lub samej utylizacji niepotrzebnych przedmiotów. Mając wiedzę, gdzie bezpiecznie, sprawnie i legalnie pozbyć się śmieci, starych mebli czy sprzętu, firma bierze na siebie tą trudną i często żmudną pracę.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Brak windy lub jej niewielki metraż oraz wąskie klatki schodowe to trudności, z którymi doskonale radzi sobie doświadczona ekipa firmy Zontek, która doskonale zna infrastrukturę bloków w Ustroniu i okolicy, co znacznie ułatwia i usprawnia przeprowadzki mieszkań.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Oprócz standardowych zadań związanych z przeprowadzką firma Zontek zajmuje się także opróżnianiem piwnic, garaży czy strychów, czyli miejsc, które są prawdziwą skarbnicą niepotrzebnych przedmiotów. Dzięki tej pomocy przeprowadzki domów realizowane są dużo sprawniej, oszczędzając nie tylko czas domowników, ale także ich nerwy i zdrowie.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Sztuką każdej firmowej przeprowadzki jest jak najmniejszy wpływ na zakłócenia w pracy zespołu. Firma Zontek, wdrażając się w specyfikę branży, dokładnie planuje przeprowadzkę, biorąc pod uwagę dodatkowe potrzeby, np. te związane z podłączeniem sprzętu biurowego czy dodatkowym zabezpieczeniem towaru.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Ustroń to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google