Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Wiemy, że każda przeprowadzka jest inna — wymaga różnego nakładu pracy, zastosowania innych środków ostrożności czy zorganizowania większej liczby osób do pakowania czy opróżniania pomieszczeń. Jako firma z ponad dziesięcioletnim stażem w branży doskonale zdajemy sobie sprawę z ważności powierzonych nam zadań, często mając do czynienia z przedmiotami, które wymagają szczególnej troski — drogocennymi antykami, instrumentami muzycznymi czy dziełami sztuki.

Każde zlecenie dokładnie planujemy, sprawdzając najdogodniejszą trasę, a także przewidując trudności, które mogą stanąć na drodze do sprawnej i szybkiej przeprowadzki. Skoczów oraz okoliczne miejscowości to lokalizacje doskonale nam znane, przez co dojazd, parkowanie i transport nie stanowią dla nas żadnego problemu. Jeśli istnieje taka potrzeba lub Klient chce zmniejszyć koszty związane z przeprowadzką, chętnie podchodzimy do zleceń indywidualnie, proponując np. wykonanie samego transportu lub tylko pakowania. Elastyczne podejście do powierzonych nam prac to zaleta współpracy z naszą doświadczoną ekipą, która nie obawia się także zadań z gatunku tych niemożliwych.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Wąskie klatki schodowe, korytarze czy drzwi wejściowe, a także brak windy to trudności, które związane są z infrastrukturą bloków. Mamy na nie swoje patenty, które sprawiają, że przeprowadzki mieszkań realizujemy sprawnie, szybko i bezproblemowo.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Właściciele domów najczęściej zmagają się z nadmiarem przedmiotów, które zalegają w piwnicy, na strychu czy w garażu. Nasza ekipa nie tylko uporządkuje te trudne przestrzenie, ale także pomoże w utylizacji niepotrzebnych przedmiotów.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

W przypadku zmiany lokalizacji firmy czas ma szczególne znaczenie. Pomagamy szybko i sprawnie uporać się z pakowaniem, transportem oraz umieszczeniem sprzętu, mebli czy towaru na nowym miejscu.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Skoczów to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google