Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Nasza firma z pełnym zaangażowaniem podejmuje się zadań obejmujących wszystkie działania związane z przeprowadzką: od pakowania po transport i wniesienie mebli, sprzętów, a nawet wymagających szczególnej ostrożności instrumentów muzycznych czy kwiatów. Aby ułatwić realizację zlecenia i zapewnić przejrzystość kosztów, firma Zontek przygotowała pakiet usług, dając możliwość skorzystania z ograniczonej pomocy, np. realizując jedynie przewóz mebli. Mysłowice to jedno z miast na Śląsku, gdzie firma Zontek zdobyła zaufanie wielu Klientów, realizując przeprowadzki już od 15 lat.

Chcąc zaoszczędzić cenny czas i nie ulec przeprowadzkowej panice, zalecamy skorzystać z transportu mebli w Mysłowicach. Korzystając z usług firmy przeprowadzkowej Zontek, otrzymujecie także możliwość zorganizowania utylizacji odpadów, a także pomoc przy zmianie lokalizacji sklepu czy firmy. Naszą specjalnością są przeprowadzki domów, gdzie oprócz wypróżniania pokojów podejmujemy się działań związanych ze sprzątaniem piwnic, garaży czy altan, czyli wszystkich miejsc, które w wielu domach funkcjonują jako tzw. ”graciarnie”.

Sprawnie wykonana przeprowadzka sprawdzi się także przy zmianie lokalizacji firmy, biura czy sklepu. Zajmujemy się zabezpieczeniem towaru, a także sprzętu komputerowego, który przy nieodpowiednim zapakowaniu może zostać uszkodzony w transporcie.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Wąska klatka schodowa, mieszkanie usytuowane na wyższym piętrze budynku i brak windy to utrudnienia, które nie są dla nas przeszkodą, aby sprawnie wykonać przeprowadzkę mieszkania w Mysłowicach.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jeśli dotyczą rodziny z dużą ilością dorobku. Naszym zadaniem jest odpowiednio je zabezpieczyć, aby służyły przez kolejne lata.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Zlecenia związane z przeprowadzką firm realizowane przez profesjonalną ekipę ograniczają ryzyko z postojem, stratami w towarze czy problemami z przewozem sprzętu.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Mysłowice to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google