Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Nasza firma z pełnym zaangażowaniem podejmuje się zadań obejmujących wszystkie działania związane z przeprowadzką: od pakowania po transport i wniesienie mebli, sprzętów, a nawet wymagających szczególnej ostrożności instrumentów muzycznych czy kwiatów. Aby ułatwić realizację zlecenia i zapewnić przejrzystość kosztów, firma Zontek przygotowała pakiet usług, dając możliwość skorzystania z ograniczonej pomocy, np. realizując jedynie przewóz mebli. Mysłowice to jedno z miast na Śląsku, gdzie firma Zontek zdobyła zaufanie wielu Klientów, realizując przeprowadzki już od 15 lat.

Chcąc zaoszczędzić cenny czas i nie ulec przeprowadzkowej panice, zalecamy skorzystać z transportu mebli w Mysłowicach. Korzystając z usług firmy przeprowadzkowej Zontek, otrzymujecie także możliwość zorganizowania utylizacji odpadów, a także pomoc przy zmianie lokalizacji sklepu czy firmy. Naszą specjalnością są przeprowadzki domów, gdzie oprócz wypróżniania pokojów podejmujemy się działań związanych ze sprzątaniem piwnic, garaży czy altan, czyli wszystkich miejsc, które w wielu domach funkcjonują jako tzw. ”graciarnie”.

Sprawnie wykonana przeprowadzka sprawdzi się także przy zmianie lokalizacji firmy, biura czy sklepu. Zajmujemy się zabezpieczeniem towaru, a także sprzętu komputerowego, który przy nieodpowiednim zapakowaniu może zostać uszkodzony w transporcie.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Wąska klatka schodowa, mieszkanie usytuowane na wyższym piętrze budynku i brak windy to utrudnienia, które nie są dla nas przeszkodą, aby sprawnie wykonać przeprowadzkę mieszkania w Mysłowicach.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jeśli dotyczą rodziny z dużą ilością dorobku. Naszym zadaniem jest odpowiednio je zabezpieczyć, aby służyły przez kolejne lata.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Zlecenia związane z przeprowadzką firm realizowane przez profesjonalną ekipę ograniczają ryzyko z postojem, stratami w towarze czy problemami z przewozem sprzętu.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Mysłowice to:

Bezpieczeństwo

Korzystając z usług naszej ekipy, zyskujesz pewność, że Twoje dobra zostaną odpowiednio zabezpieczone, tak aby podczas przeprowadzki nic nie ucierpiało, nie zginęło lub nie straciło na wartości.

Doradztwo

Wiele lat spędzonych w branży pozwoliło nam do perfekcji opanować sztukę organizowania sprawnych przeprowadzek. Dzięki temu chętnie doradzamy i dzielimy się radami, jak zorganizować przeprowadzkę na własną rękę.

Doświadczenie

Wiele lat w branży pozwoliło wypracować nam schemat działań, które sprawdzają się niemal w każdej sytuacji, sprawiając, że nasza firma posiada bogate grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy zaoszczędzili na przeprowadzce nie tylko swój czas, ale i nerwy.

Kompleksowa obsługa

Jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzkę bez pomocy właścicieli, całkowicie biorąc na siebie wszystkie zadania z nią związane. Oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje także pakowanie mebli, sprzętu czy ubrań.

Cena

Każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny, a my jako firma niezwykle elastyczna pozwalamy, aby klienci sami zdecydowali, ile chcą zapłacić za przeprowadzkę. Oferujemy darmową wycenę i możliwość skorzystania z części usług, np. samej usługi transportowej.

Przyjazna atmosfera

Każda przeprowadzka, nawet ta, która wiąże się z dużą ilością prac, wykonywana jest przez naszą ekipę z pozytywnym nastawieniem i przyjazną, miłą atmosferą. Wyznając zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, każda przeprowadzka to nowe wyzwanie, które podejmowane jest z uśmiechem na ustach.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google