Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Zontek – Przeprowadzki to firma transportowa założona w 2005 roku. Działamy w tej branży już kilkanaście lat, więc poznaliśmy ją od podszewki. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, a w pracy kierujemy się zasadą zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Dlatego też stworzyliśmy bogaty katalog usług, który obejmuje m.in. dostarczanie materiałów, pakowanie i rozpakowywanie mienia, transport, wnoszenie wyposażenia oraz szeroko pojęte doradztwo.

Nasza oferta została pogrupowana w 3 pakiety o zróżnicowanej cenie i różnym zakresie działań. Dzięki temu klient może łatwiej dopasować rodzaj prac do własnych potrzeb. Proponujemy również bezpłatną i całkowicie niezobowiązującą wycenę przeprowadzki Mysłowice, co pozwoli rozeznać się jej kosztach i lepiej ją zaplanować. A w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie omówimy szczegóły i warunki ewentualnej współpracy.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Nowe mieszkanie na ostatnim piętrze bloku? A może lokum w zabytkowej kamienicy bez windy? Bez względu na lokalizację pomożemy w pakowaniu, transporcie oraz wnoszeniu Twojego wyposażenia, dzięki czemu przeprowadzka pójdzie szybko, sprawnie i całkowicie bezproblemowo.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Własny dom to spełnienie marzeń, ale zanim rozsiądziesz się wygodnie w salonie, to trzeba jeszcze zorganizować przeprowadzkę. Zleć to zadanie doświadczonej ekipie, to zapewni Ci spokój i ograniczy stres związany z tak wymagającym zadaniem. Satysfakcja gwarantowana.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Taka zmiana musi zostać odpowiednio zaplanowana i zorganizowana, aby w codzienny harmonogram pracowników nie wkradł się niepotrzebny chaos i nieporządek. Nasze doświadczenie pozwoli Ci uniknąć rozgardiaszu i sprawnie spakować, przewieźć i rozpakować firmowe wyposażenie oraz sprzęt.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Mysłowice to:

Bezpieczeństwo

Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa. W związku z tym odpowiednio zabezpieczamy mienie na każdym etapie przeprowadzki, aby dostarczyć je do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Nie ograniczamy się tylko do pakowania i transportu mienia, ale również doradzamy naszym klientom na każdym etapie przeprowadzki. Szukamy optymalnych rozwiązań i chętnie dzielimy się wiedzą.

Doświadczenie

Ponad 15 lat doświadczenia i tysiące zrealizowanych zleceń pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Kompleksowa obsługa

Możemy zaoferować kompleksową obsługę, czyli wycenę, dostarczenie materiałów, pakowanie/rozpakowywanie oraz transport. W razie potrzeby zajmiemy się także utylizacją niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Udowadniamy, że przeprowadzka nie musi być droga. Wprost przeciwnie – proponujemy skuteczne rozwiązania na każdą kieszeń i zróżnicowaną ofertę. Ponadto zawsze zapewniamy darmową wycenę.

Przyjazna atmosfera

Stawiamy na pracę w przyjaznej atmosferze i dbamy o samopoczucie wszystkich klientów. Z naszą firmą możesz zapomnieć o stresie związanym z przeprowadzką, a ten dzień zapamiętasz jako świetną zabawę.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google