Godziny otwarcia

Od pon 9:00 do pią 21:00

Sob od 9:00 do 17:00

Zadzwoń do nas

Wyślij do nas e-mail

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki? Zadzwoń.

Każda przeprowadzka jest inna i wymaga od naszej ekipy innych umiejętności, planu czy ekwipunku, dlatego klient, który do nas trafia, może liczyć na indywidualne potraktowanie i wycenę. Ta zawsze jest darmowa i zupełnie niezobowiązująca! Zajmujemy się kompleksową organizacją przeprowadzek, które standardowo składają się z następujących zadań: pakowanie i zabezpieczenie przedmiotów, wyniesienie, transport oraz wniesienie do nowego mieszkania czy domu. Bywa jednak, że nasza ekipa realizuje tylko część usług lub oferuje dodatkowe działania, np. samą utylizację niepotrzebnych przedmiotów czy opróżnianie piwnicy.

Elastyczne podejście do każdego zlecenia to jeszcze więcej satysfakcji dla klienta, który współpracując z firmą Zontek, zyskuje czas, oszczędność nerwów, a często i pieniędzy. Choć koszty związane z zatrudnieniem profesjonalnej ekipy od przeprowadzek mogą wydawać się na pierwszy rzut oka spore, dużo więcej stracisz, jeśli podczas przeprowadzki realizowanej na własną rękę, uszkodzisz cenny sprzęt czy meble.

przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Brak windy, jej niewielki rozmiar czy wąskie klatki schodowe to przeszkody, które mogą utrudnić lub uniemożliwić przeprowadzkę, jeśli nie powierzymy tego zadania doświadczonej ekipie firmy Zontek.

przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Przeprowadzka do nowego domu to ogromne wyzwanie logistyczne, które warto powierzyć profesjonalistom. Dzięki firmie Zontek nie tylko szybciej zamieszkasz w nowym domu, ale także pozbędziesz się niepotrzebnych przedmiotów, by móc zacząć nowe życie bez zbędnego balastu.

przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm

Zadaniem ekipy od przeprowadzek firm jest jak najsprawniejsze zorganizowanie wszystkiego, co wiąże się ze zmianą lokalizacji. Zabezpieczenie sprzętu i towaru oraz szybkość działania znacznie ograniczą ryzyko dezorganizacji pracy.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Zadzwoń.

Przeprowadzki Wisła to:

Bezpieczeństwo

Wiele lat doświadczenia w przeprowadzkach sprawiło, że firma Zontek wypracowała normy bezpieczeństwa i jakości, które dają klientom pewność, że ich sprzęt, meble, a nawet zwierzęta dotrą na nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Doradztwo

Firma Zontek świadczy również usługi doradztwa, które pomagają poznać sposoby na nietypową przeprowadzkę oraz wykonać ją na własną rękę. Dzięki poradom fachowców możesz ograniczyć ryzyko błędów, a także lepiej przygotować się do zadań, które na ciebie czekają.

Doświadczenie

Ponad 15 lat na rynku to dowód na to, że usługi firmy Zontek zostały docenione przez klientów, którzy często w trudnym dla nich czasie zyskują komfort i pewność, że ich przeprowadzka zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa

Jeśli nie masz czasu lub możliwości zająć się przeprowadzką lub brać w niej udziału, możesz zlecić całość prac profesjonalnej ekipie firmy Zontek. Kompleksowa obsługa zawiera również możliwość utylizacji śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Cena

Choć każde zlecenie jest inne, nie oznacza to, że cena za usługi przeprowadzkowe firmy Zontek okaże się zaskoczeniem. Możliwość darmowej wyceny oraz elastyczny pakiet usług to zalety współpracy z firmą Zontek.

Przyjazna atmosfera

Przeprowadzki, w których bierze udział rodzina, często kończą się nieporozumieniami. Współpracując z firmą Zontek, z pewnością zyskasz dobrą i przyjazną atmosferą oraz unikniesz rodzinnych sprzeczek.

REKOMENDACJE, PODZIĘKOWANIA I DOBRE OPINIE KLIENTÓW

są naszą najlepszą wizytówką.

Przeprowadzka Bielsko – Warszawa była czystą przyjemnością dzięki Zontek-Przeprowadzki. Wyniesienie, przewóz, wniesienie – nie martwiłam się o nic. Wszystko zgodnie z planem, bez najmniejszych strat w trakcie transportu rzeczy. Dziękuję i szczerze polecam!

Małgorzata Szymczewska

Facebook

Polecam szczerze każdemu tę firmę. Przeprowadzka sprawna, szybka i bardzo solidna. Do tego atrakcyjna cena usługi. Pracownicy bardzo mili, solidni i profesjonalni w pracy, którą wykonują. Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm!!!

Grzegorz Kuklinski

Google

Bardzo polecam!! Zontek – Przeprowadzki firma solidna na najwyższym poziomie. Pracownicy o dużej kulturze osobistej, kreatywni, punktualni i pracowici. Właściciel jest zawsze w kontakcie. Pełny profesjonalizm od momentu zamawiania aż po samą realizacje. NAJLEPSZA EKIPA EVER!!

Ewelina Świetlak

Google

Sprawnie, szybko ? jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim.

Natalia Lubaszewska-Misiak

Facebook

Sprawna i szybka obsługa zlecenia. Przeprowadzka firmy po raz drugi bez zarzutu. Uprzejma i kulturalna ekipa, wykonują swoja prace z zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Jacek Babicz

Google

Szybko, tanio i solidnie. W 100 % polecam firmę Zontek – Przeprowadzki. Wykonanie usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Towar zabezpieczony, cena – bezkonkurencyjna. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma godna polecenia! Polecam i pozdrawiam.

Sławomir Kmieć

Google